Baner reklamowy Frontlit 510g/m2

Jeśli szukasz efektywnej formy reklamy wielkoformatowej dla zaprezentowania oferty lub marki Twojej firmy to dobrze trafiłeś, ponieważ Baner Frontlit 510g/m2 w oszczędny sposób może spełnić te wymagania.

Wyróżniające cechy baneru frontlit 510g

 • Mocny - podwyższona odporność na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne,
 • Jakość fotorealistyczna druk w wysokiej rozdzielczości techniką mild solventu, zadruk jednostronny na materiale o gramaturze 510g,
 • Niski koszt reklamy i przy odpowiednim projekcie - wysoka skuteczność,
 • Mobilność - Baner reklamowy jest poręczny w transporcie, wystarczy go ściągnąć i pozwijać,
 • Prawie nieograniczona wielkość - nawet do kilkudziesięciu metrów2,
 • Gratis prosty projekt - jednolite tło + napisy.
 • Szybko - dobry czas realizacji oraz niedroga dostawa kurierem, dzięki możliwości zwinięcia materiału.

Zastosowanie

 • Reklama do wnętrz i na zewnątrz,
 • płoty,
 • ściany budynków,
 • specjalne konstrukcje jako billboardy, tablice, plakaty, plandeki, namioty,
 • baner najczęściej przyjmuje formę informacyjną.

Dodatkowe opcje

 • Kilka możliwości wzmocnienia i wykończenia krawędzi tj zgrzanie, oczkowanie, tunelowanie
 • Możliwość dodatkowego zabezpieczenia specjalnym laminatem

Opis techniczny

 • Materiał

  Baner reklamowy Frontlit 510g przeznaczony jest do ekspozycji krótkotrwałych. Należy pamiętać, że poszczególne materiały banerowe mają różną trwałość, określaną przez producenta. Szczególnie istotny jest podział na banery laminowane (Frontlit) i powlekane (Blockout) Jeżeli reklama ma służyć przez dłuższy okres czasu zalecamy zastosowanie baneru Blockout 510g, znacznie mocniejszego i mniej podatnego na podarcie. Ponadto gruby materiał posiada wbudowany system zapobiegający brudzeniu i podciąganiu wilgoci. Właściwe użytkowanie może wydłużyć trwałość banera. sam materiał jest lekki i wygodny w transporcie - wystarczy go ściągnąć z mocowania, zwinąć w rulon lub poskładać w kostkę.
 • Obróbka wydruku banera

  Wykończenie brzegów następuje w dowolny sposób wybrany przez Klienta. Wzmocnienia boków (zgrzewania) wykonujemy z pomocą profesjonalnej zgrzewarki, która gorącym powietrzem stapia materiał, dzięki czemu zgrzew jest mocny i gładki a tym samym estetyczny. Ma on postać 4cm zakładki zawiniętej do wewnątrz. Jednak jeżeli Twój baner będzie wisiał w zamkniętym pomieszczeniu, osłoniętym od wiatru możesz zrezygnować z podwójnego wzmocnienia, co na pewno zaoowocuje niższą ceną. Gdy wymiar zleconego banera jest szerszy niż rolka materiału z której jest drukowany, także z pomocą zgrzewarki łączymy kilka osobnych, zadrukowanych kawałków materiału (brytów). Nie stosujemy w tym celu taśm banerowych, które choć mocne nie nadają się do tego typu łączeń.
 • System montażu

  Najpopularniejszym sposobem montażu banera są paski zaciskowe,. W tym celu stosuje się oczka. Są to metalowe ocynkowane kółka o średnicy około 10mm nabijane parę cm od krawędzi na zgrzewie z pomocą precyzyjnej oczkownicy. O ich gęstości możesz zdecydować sam, jednak standardem jest rozstaw co 50cm. Również bardzo istotne znaczenie ma jakość pasków zaciskowych, ich grubość i wytrzymałość w niskich temperaturach. Najpopularniejszym miejscem montażu banera są ogrodzenia, (miejsca reklamowe) Inne częste miejsca to ściany budynków czy specjalne ramki - spawane konstrukcje, których jesteśmy producentem, i możemy je dla Ciebie wykonać. Na życzenie zamiast standardowych oczek możemy wykonać tunele przelotowe do których wprowadza się rurę montażową i które również gwarantują doskonałe naprężenie materiału. Wybór systemu zależy od przeznaczenia reklamy, w razie wątpliwości skontaktuj się z nami. Baner Frontlit może również zostać przycięty do formatu po krawędzi.

Polecamy

 • Zachowaj wysoką jakość reklamy przez cały okres ekspozycji!

  Aby zachować wysoką jakość kolorów baneru przy ekspozycjach średnio- lub długo-okresowych, koniecznie zamów zabezpieczenie wydruku laminatem UV. Laminat poza ochroną koloru przed wyblaknięciem dodatkowo od początku ożywia kolory oraz lepiej zabezpiecza zadruk przed zabrudzeniem. Ponadto chroni zadruk przed uszkodzeniem w razie konieczności mycia banera. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach laminowania, przeczytaj artykuł na ten temat tutaj.
 • Usługi powiązane

  Zapraszamy do zakupu oraz zachęcamy również do skorzystania z naszych usług montażowych oraz projektowych, polecanych dla tej pozycji w usługach powiązanych.
Drukarnia
Zastosowanie Ekspozycje zewnętrzne, ogrodzenia, ściany budynków
Materiał - rodzaj Frontlit 510 gr/m2
Okres ekspozycji 2 lata
Technologia druku Mild-Solvent
Rozdzielczość druku 1440dpi
Zadruk dwustronny Pełny kolor (CMYK)

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
    Zła           Dobra

Baner reklamowy Frontlit 510g

 • Kod: 1-BAN-1
 • Dostępność: W magazynie
 • 25,99zł


Dostępne opcje


Produkty powiązane

Baner reklamowy - Katowice Piotrowice ul. Kostki Napierskiego 52

Baner reklamowy - Katowice Piotrowice ul. Kostki Napierskiego 52

Miejsce w sąsiedztwie piekarni Kłos, restauracji Wena, a także osied..

100,00zł

Baner reklamowy - Katowice Ochojec ul. Gen. Jankego 15

Baner reklamowy - Katowice Ochojec ul. Gen. Jankego 15

Miejsce w bezpośrednim sąsiedztwie marketu LECLERC i salonu Toyoty. ..

150,00zł

Montaż banerów

Montaż banerów

Prawidłowy montaż banerów wpływa w dużym stopniu na ich  żywotność i estetykę. Na początek dobi..

40,00zł

Tagi: baner frontlit, baner reklamowy, drukarnia Katowice, frontlit 510g