Produkty uzupełniające

MONTAŻ BANERÓW REKLAMOWYCH Prawidłowy montaż banerów wpływa w dużym stopniu na ich żywotność i estetykę. Na początek dobieramy odpowiedni system zamocowań. Jest to bardzo ważny krok - źle zamocowana reklama może łatwo ulec uszkodzeniu. Później za pomocą profesjonalnego sprzętu montujemy zamocowania i baner. Po zakończonych pracach sprzątamy miejsce montażu.
Najpopularniejszym sposobem montażu …

Montaż banera

MONTAŻ BANERÓW REKLAMOWYCH

Prawidłowy montaż banerów wpływa w dużym stopniu na ich żywotność i estetykę. Na początek dobieramy odpowiedni system zamocowań. Jest to bardzo ważny krok - źle zamocowana reklama może łatwo ulec uszkodzeniu. Później za pomocą profesjonalnego sprzętu montujemy zamocowania i baner. Po zakończonych pracach sprzątamy miejsce montażu.

Najpopularniejszym sposobem montażu banera są paski zaciskowe. W tym celu stosuje się oczka. Są to metalowe ocynkowane kółka o średnicy około 10mm nabijane parę cm od krawędzi na zgrzewie z pomocą precyzyjnej oczkownicy. O ich gęstości możesz zdecydować sam, jednak standardem jest rozstaw co 50cm. Również bardzo istotne znaczenie ma jakość pasków zaciskowych, ich grubość i wytrzymałość w niskich temperaturach.

Prace montażowe w zakresie montażu reklamy na terenie Katowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec i całego Śląska. Montaż reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Innym możliwym sposobme jest montaż banerów reklamowych na systemach linek metalowych.

Częstym miejscem montażu banera są ogrodzenia, (miejsca reklamowe) Inne częste miejsca to ściany budynków czy specjalne ramki - spawane konstrukcje, których jesteśmy producentem, i możemy je dla Ciebie wykonać. Na życzenie zamiast standardowych oczek możemy wykonać tunele przelotowe do których wprowadza się rurę montażową i które również gwarantują doskonałe naprężenie materiału. Wybór systemu zależy od przeznaczenia reklamy, w razie wątpliwości skontaktuj się z nami.

Zostaw nam swoją opinię o produkcie

Montaż banerów

  • 0,00 zł


Oblicz cenę


banery baner