Konstrukcje reklamowe

Konstrukcja pod tablicę

Spawanie konstrukcji

Zapytaj o cenę

Konstrukcja banerowa

Konstrukcja pod baner

Zapytaj o cenę

1 do 2 z 2 (1 stron)

Konstrukcje reklamowe

Wykonujemy spawane konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe. Wolnostojąca reklama na konstrukcji to skuteczny sposób na promowanie firmy. Konstrukcja stalowa pod reklamę, odpowiednio zaprojektowana musi bezwględnie spełniać normy bezpieczeństwa, być stabilna i zbudowana z mocnych materiałów. W niektórych przypadkach, gdy wymagany jest specjalistyczny projekt nad realizacją całego zamówienia czuwa projektant z uprawnieniami. Za różnej wielkości billboardy, tablice, banery odpowiadają konstrukcje reklamowe, które wykonujemy jako producent. Możesz u nas zamówić konstrukcje do reklam takich jak reklamy wolnostojące, pod tablice zarówno duże jak i małe na dachach czy elewacjach budynków.

Konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe takie jak konstrukcja banera reklamowego musi dobrze chronić przed czynnikami atmosferycznymi, umożliwiać jego właściwe napięcie tak by zaburzyć właściwego przekazu reklamy.

Spawamy konstrukcje do reklam różnego rodzaju. Konstrukcja reklamowa możne zostać wykonana z różnych materiałów, np.:

- konstrukcje aluminiowe

- konstrukcje spawane stalowe

- konstrukcje z tworzyw sztucznych

- lub będące kombinacją powyższych

Konstrukcja stalowa pod reklamę jest najczęściej stosowaną, np. pod duży billboard konstrukcja wykonywana jest głównie z tego materiału. Odpowiednio zbudowane i zabezpieczone antykorozyjnie stalowe konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe są gwarancją solidności na lata.

Innym rodzajem jest konstrukcja pod reklamę wykonana z aluminium, która cechuje się lekkością przy jednocześnie bardzo dobrych właściwościach mechanicznych. Jej zaletą niewątpliwie jest elegancki wygląd oraz odporność na korozje.

Konstrukcje reklamowe - producent Digres Katowice Śląsk zaprasza do kontaktu. Z chęcią wykonamy powierzone zadania z należytą starannością i najwyższą dbałością o bezpieczeństwo. Głównym obszarem naszego działania są Katowice i cały Śląsk, jednak posiadamy odpowiednie zaplecze oraz środki transportu aby dotrzeć w dowolne miejsce w Polsce, a jeśli będzie taka potrzeba również poza granice naszego kraju. Na miejscu poza dostarczeniem możemy wykonać montaż konstrukcji. Wykonujemy także fundamenty pod reklamy wielkoformatowe takie jak billboardy, pylony, tablice informacyjne, czy drogowskazy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!