O nas

Firma digres powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku reklamy. W dziedzinie tej znaleźliśmy braki, których od początku staramy się wystrzegać. Naszym atutem jest jakość oferowanych usług, przy zachowaniu atrakcyjnych stawek cenowych, co jest możliwe dzięki ciągłemu usprawnianiu procesu produkcji, negocjacjom cenowym z dostawcami oraz upraszczaniu procesów biznesowych. Doradzamy oraz usprawniamy kontakty z kontrahentami, szczególnie te, które odbywają się na dużą odległość. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz kompetentnym pracownikom, stale podnosimy jakość wszystkich oferowanych usług. Jednym z głównych celów, jakie sobie postawiliśmy jest całościowa obsługa klienta, od projektu do realizacji. Jeżeli np. potrzebujesz na stałe billboardu reklamowego w miejscu gdzie nie ma wolnych powierzchni reklamowych, otrzymasz projekt graficzny zgodny z zasadami uzyskania najwyższej skuteczności, propozycję możliwie najlepszych miejsc do ustawienia reklamy, załatwienie formalności w odpowiednich urzędach na postawienie reklamy, wykonanie i montaż konstrukcji, wydruk grafiki oraz jej aplikację na nośniku.

Usługi realizujemy w szerokim zakresie - od wizytówek, ulotek i folderów, poprzez aktywne media jak strony i sklepy internetowe, czy mobilne akcje reklamowe (możesz też wypożyczyć przyczepę z billboardem), do oklejenia środków transportu, szyldów, flag, kasetonów, napisów 3D albo reklam na ekranach LED lub nawet całych ścian wieżowców.

Zapewniamy konkurencyjne ceny, jednak nie kosztem jakości - ważne jest, aby środki jakie inwestujesz w reklamę przyniosły spodziewany efekt.